Verslas, startup, IT verslas, mobiliosios programėlės, B2B, konsultacijos. Interneto puslapio šablonas #1009

Verslas, startup, IT verslas, mobiliosios programėlės, B2B, konsultacijos. Interneto puslapio šablonas #1009

Nuo: 165.00

ŠABLONO DEMO

(Įjungto šablono demontracinė versija, atsidaro naujame lange)

Universalus interneto puslapio šablonas tinkantis įvairių tematikų web svetainei. Tinka tiek produktams ar paslaugoms pristatyti, tiek kitai veiklai ar informacijai.  Platus šablono panaudojimo galimybės ir lengvas administravimas.

Naudodami šį šabloną savo interneto svetainei galite susikurti tai – ko norite. Pilnos administravimo ir keitimo galimybės. Tai – aukštos kokybės šablonas su labai didelėmis galimybėmis, skirtingais vidiniais dizainais, galimybė įdiegti modulius ir  suprogramuoti papildomas funkcijas. Šablonai.com rekomenduojamas.

Užsisakę paslaugas, Jūs gaunate įdiegtą svetainės šabloną (su licencija), išlaikymą pirmiems metams (serveris, domenas, el.paštas ir kiti reikalai) bei demo informacijos sukėlimą.Beliks ištrinti nereikalingą informaciją ir likusią informaciją pakeisti Jūsų tekstais ir Jūsų nuotraukomis. Paleidus atsiųsime visus prisijungimo duomenis ir instrukcijas (tiesa, dalis instrukcijų yra anglų kalba). Jei užsisakote OPTI planą – informaciją profesionaliai sukelsime mes, parinksime gražių nuotraukų, profesionaliai viską sutvarkysime ir sukonfigūruosime. Beliks džiaugtis ir laukti klientų.

Turinio valdymo sistema: wordpress

Konkrečiau šios paslaugos aprašytos aprašyme žemiau arba Paslaugų sąlygose ir taisyklėse

Aprašymas

Išsirinkite patikusi interneto puslapio šabloną ir jį įdiegsime ir paleisime. Turėsite gerą kokybišką ir patrauklią interneto svetainę.

Jūs gaunate visas būtinas paslaugas normaliai kokybiškai svetainei, kuri techniškai priklauso Jums ir neturi didelių apribojimų. Tik vienintelis skirtumas – Jums įdiegsime jau paruoštą universalų šabloną (ir jei renkatės pigiausią planą reikės tvarkyti/administruoti patiems). Tai reiškia, kad kuriant svetainę dizainas ir programinis kodas padarytas ne pagal konkrečius poreikius, o taip, kad  tiktų visiems ir būtų lengvai adaptuojamas pagal visų poreikius. Ir tam net nebūtini programavimo ar dizaino gebėjimai.

Aišku šablonas yra šablonas. Unikalus dizainas būtų geriau. Bet atitinkamai ir brangiau kainuoja. Tiesa – ateityje visada galėsim tiek patobulinti šią versiją (ar kiti programuotojai). Arba ateityje užmauti profesionalų dizainą.

Tai nėra svetainės nuoma (su apribojimais). Jūs gaunate interneto puslapį – svetainę ir visus prisijungimus. Tampate jos savininku. Jūs turite visas teises ir ją galite netgi išsisaugoti kompiuteryje ar persikelti į kitą serverį. Patys programuoti, tobulinti, kurti ir Jums suteiktos visos įmanomos teisės (neskaitant tam tikrų šablono licencijos sąlygų).  Kitaip sakant Jūs gaunate pilną beveik profesionalų puslapį lyg kurtumėte pagal užsakymą tik tam naudojame iš anksto paruoštą šabloną. Jei neturite noro / laiko / sugebėjimų kurti svetainę patys – galite paprašyti šablonai.com komandos ir mes sukelsime ir sumaketuosime informaciją, parinksime nuotraukas ir suprogramuosime papildomas funkcijas, modulius. Mes galime visiškai perdaryti šabloną į beveik tobulą dalyką.

Jūs gaunate:

 • Šablonas (dizainas, programinis kodas, kai kur ir nuotraukos arba nuotraukų mini versijos.)
 • Šablono licencija vienam projektui
 • Turinio valdymo sistema (TVS, CMS) – wordpress
 • Domenas (www adresas) pirmiems metams. pvz.: www.jusuimone.lt arba jusuverslas.com ar jūsųPaslauga.net (.lt .com ir kitos galūnės. Užsienio valstybių domenai gali būti brangesni ir turėti papildomų sąlygų. Jeigu turite adresą – galime jį pajungti)
 • el.pašto dėžutės pajungimas, atitinkamai Jūsų domenui. (pvz: info@jusuimone.lt arba andrius@jusuImone.lt )
 • Serveris (hostingas) pirmiems metams. Kad svetainė būtų pasiekiama 24/7 ji patalpinta profesionaliam, aukšto lygio serveryne. (jei serverį turite – susisiekite. Įmanoma įdiegti Jūsų serveryje. Konkretūs resursai nėra ribojami ir paprastai reprezentacinei svetainei dažniausiai užtenka)
 • Įdiegimo ir paleidimo darbai
 • Demo informacijos importavimas. (tai ką matote arba tai ką duoda šablono gamintojas)
 • Slaptažodžių ir prisijungimų sukūrimas
 • Instrukcijos ir dokumentacija (dažniausiai anglų kalba, bet dalis yra ir Lietuviškai ar kitomis kalbomis).
 • Visi kiti būtini dalykai, kad svetainė pradėtų veikti.

Jeigu renkatės planą su sutvarkymu, tai visos paslaugas kas yra aukščiau plius papildomai:
(kaina nuo 570 Eur + PVM) 

 • Sutvarkome struktūrą ir svetainės medį (išdėliojimo logiką)
 • Sukeliame ir gražiai sumaketuojame informaciją, tekstus, aprašymus, nuotraukas, ikonėles (iki 11 vidinių puslapių)
 • Sutvarkome bendrą vaizdą: logotipas, spalvos, vaizdai ir ikonėlės, kontaktai ir kitkas pagal Jūs.
 • Pakeičiame nuotraukas ir ikonėles į jūsų ar pagal Jūsų tematiką. Esant poreikiui – perkame iš stock (fotobankų) ar net samdome fotografą.
 • Sukeliame vertimus į užsienio kalbas (iki 2 kalbų). (Vertimus turėtumėte atsiųsti jūs arba mes galime sumokėti vertimų biurui.)
 • Sutvarkome visus kitus būtinus žingsnius, kad turėtumėte gerą adaptuotą svetainę paruoštą darbui, reklamavimui, klientų apsilankymui.
 • Paverčiame tvarkinga, adaptuota svetaine, kad paleidus jau galėtų ateiti klientai ir matytų kaip Jūsų verslo svetainę. Ir daugumą net nesupras, kad tai – šablonas. O matys gerą tvarkingą įmonės svetainę.

Visos kitos paslaugos nepaminėtos irgi įmanomos, tik kainuos šiek tiek daugiau. Susisiekite su mūsų komanda ir tiksliau paskaičiuosime kiek kainuos Jūsų projektas.  Papildomų paslaugų PVZ: (kiekviena paslauga vertinama atskirai ir priklauso nuo konkrečios apmities)

 • Sukuriame tekstus ir informacija už Jus (copywriting)
 • Fotografas gali atvykti nufotografuoti patalpas, kolektyvą, produktus, įvaizdines nuotraukas
 • Vertimų biuras išvers tekstus
 • Mokėjimų galimybės (el. parudotuvės funkcionalumas) ir visi susiję dalykai su tuo (sąskaitos, saugumas, buhalterija ir t.t.)
 • Papildomų funkcijų suprogramavimas (skaičiuoklės, formos, moduliai, elementai ir t.t.)

 

Trumpai apie mus

Projektą valdo VšĮ “DO HAPPY” įmonė, kuri specializuojasi įvairaus lygio IT sprendimuose, reklamoje, marketinge ir nuosavų projektų valdyme. Projektas Brands.lt startavo 2008 metais.

Buvome vieni pirmųjų rinkai pasiūlę galimybę nebrangiai sukurti šabloninę interneto svetainę, o tiems, kam neužtenka šablonų – visada pasiūlome ir profesionalias interneto svetainių kūrimo
paslaugas.

Pasirūpiname viskuo

Jums nereikia galvoti apie serverius, instaliavimą ir kitus vargus. Jūs gaunate prisijungimus, įkeliate savo telefono numerį, trumpa paslaugų ar produktų aprašymą ir galite pradėti dirbti su klientais. O jei dar įkelsite ir nuotraukas – viskas bus tikrai gerai.

Kodėl

Kurdami rimtas svetaines sukaupėme daug resursų ir patirties. Todėl galime pasiūlyti jau pagamintus sprendimus. Šiek tiek pigiau. Jei nereikia nieko ypatingo ar unikalaus.

Valdymas

Geriausia ir populiariausia pasaulyje wordpress turinio valdymo sistema su didelėmis galimybėmis. Visada, pasisamdę specialistą galėsite patobulinti savo svetainę įdiegti marketingo modulius, papildomas funkcijas, net produktų katalogą o gal net el.prekybos modulį ir prekiauti tiesiogiai iš svetainės.

Faktas

Mūsų svetainė techniškai niekuo nesiskiria nuo didžiųjų įmonių svetainių. Gal tik kiek paprastesniu dizainu, kuris jau sukurtas ir tinkantis visiems (nėra unikalumo, individualumo ir specialiai kuriant galvota apie jus. Bet to ir nereikia visiems.)

Trukmė:

Jei renkatės planą be sutvarkymo – tai vos kelios darbo dienos.

Jei planas su sutvarkymu – 2 – 4 savaitės. Konkretus terminas – susisiekus.

Google paieška

Taip, Google paieškoje Jus suras. Ypač pagal pavadinimą. Tačiau google yra privačios įmonės projektas ir yra niuansų ir visiems (įskaitant jūsų konkurentus) sąlygos vienodos.  Daugiau informacijos apie tai

Serveris

Turime itin greitą, saugų ir galingą  serverį, kuriam vietą nuomojame profesionaliame serveryne. Jei klausiate apie limitus. Jokių apribojimų nėra. Paprastai svetainei neribojame nei vietos, nei srauto, nei pašto dėžučių skaičiaus nei kitų dalykų.  T.y. turite tiek kiek reikia. Jei pradėsite labai daug resursų naudoti – tūkstančiai nuotraukų ir t.t. – tai gal paprašysim susimokėti kiek daugiau kitais metais. 🙂 Bet kokiu atveju visada informuosime ir susitarsime. Bet itin daug resursų reikia vienam klientui iš 200.

Domenas (www adresas)

Galite turėti kokį tik norite domeną (www adresą), kuris yra laisvas. (pvz: www.jusuimone.lt  www.manoVeikla.com www.andriuszilionis.net ar panašiai ). Už papildoma kainą galima nupirkti ir bet kurios šalies www adresą.  (norvegijos .no; švedijos .se; europos .eu; amerikos .us; malazijos .my ar bet kurios kitos)

 

Kainų palyginimas

Puslapių kūrimo kainodara MINI OPTI MAXI (+eshop)
Plano aprašymas
Šablono įdiegimas ir paleidimas. Be informacijos tvarkymo ir adaptavimo. Laisvė tvarkyti patiems.
Su informacijos ir struktūros sutvarkymų. Dizaino adaptacijomis ir pritaikymu pagal poreikius.
Jei reikia kažko rimčiau arba atsiranda poreikis turėti prekyba internetu. Šablono programavimas, atsiskaitymo įdiegimas ir t.t.
Paskirtis

Turintiems minimalų biudžetą ir kai svarbiausia kaina. Kai galite ir norite skirti laiko ir pastangų pildyti informaciją patys. Ir nebūtina padaryti labai gerai.

Optimalus kainos ir kokybės santykis. Profesionalūs šablonai sutvarkomi pagal Jūsų poreikius ir tai padarome mes gražiai ir tvarkingai

Kai norite ne tik svetainės, bet ir prekiauti internetu (Virtualūs arba fiziniai produktai). El. parduotuvės funkcionalumas (standartinė)

KAINA

165 Eur + PVM

Nuo 570 Eur + PVM

Nuo 1500 Eur + PVM

Išlaikymo kaina

Įskaičiuota
(vėliau: 69 € / metams)

Įskaičiuota
(vėliau: 69 € / metams)

Įskaičiuota
(vėliau: 69 € / metams)

Trukmė

1 - 3 darbo dienos

2 - 3 savaitės

3 - 4 savaitės

Turinio valdymo sistema (TVS, CMS)
Kokybiškas profesionalus dizaino šablonas
Šablono licencija
Domenas (www adresas)
Serveris (hostingas)
Įdiegimo ir paleidimo darbai
Techninė informacija ir planų skirtumai
Užsienio kalbos / daugiakalbiškumas

iki 2 užsienio kalbų
(Papildomų kalbų galima užsisakyti)

iki 2 užsienio kalbų
(Papildomų kalbų galima užsisakyti)

iki 2 užsienio kalbų
(Papildomų kalbų galima užsisakyti)

Responsive dizainas / prisitaiko prie telefonų ir planšečių
Jūsų informacijos įkėlimas į sveteainę
Pritaikymas pagal poreikius
Vidinių puslapių sutvarkymas
iki 15

iki 30 + Produktai
(Jei produktų daug - norėtumėme importuoti iš .xls ar .csv ar sistemų)

Krepšelio apmokėjimo galimybė internetu per banką
Socialiniai tinklai (nuorodos)
Patalpinsite patys
Moduliai: google žemėlapis, kontaktinė forma.
El.pašto dėžutės (info@jusuImone.lt)
Google paieškoje bus randama (bazinis SEO)
Kas yra bazinis SEO (nuoroda) >
Rezervuotas pagalbos laikas
1 - 2 val.
tiek kiek reikia paleidimui
Neribotai